Fersah ahşap ve betonarme ev inşaatlarında anahtar teslim proje yaklaşımıyla proje yönetimi, mimari ve dizayn yönetimi, inşaat uygulaması, dekorasyon ve güvenlik işlemlerini üstlenmektedir. Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada olduğu yapılar üretmeyi, yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmayı ve yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanarak müşterilerinin en üst düzeyde memnuniyetlerini sağlamayı değişmez misyon olarak kabul etmektedir.

Fersah, inşaatın başladığı günde, inşaat alanının çevresine yerleştirdiği kameralarla müşterilerine inşaatlarını internet üzerinden 7/24 izleyebilme imkanını sağlıyor. Kameralardan elde edilen görüntüler inşaatın bitmesiyle birlikte bir film haline getirilip müşterilerimize birlikte geçirdiğimiz zamanın bir hatırası olarak teslim ediliyor.

Fersah, inşaat arazisi seçiminden projenin teslimine kadar geçen bütün aşamalara dahil olmaktadır. Fersah, proje teslimi sırasında müşterilerine, evlerinde kullanılan tüm malzemelerin garanti belgeleriyle birlikte, inşaa edilen evin garanti belgesini de teslim ederek eşi benzeri olmayan bir uygulama başlatmıştır.

Faaliyet gösterdiği alanda profesyonel ve doğru çözümler sunan Fersah, sektöründe fark yaratmaya devam etmektedir.